Procesní inženýr | Lean

Zlínský kraj

Popis pozice

Do dynamicky se rozvíjející společnosti, jejichž produkty a příslušenství najdete ve všech průmyslových odvětvích – od průmyslových robotů, přes nápojový průmysl až po nabíjecí systémy pro elektromobily, hledám procesního inženýra.
Náplní vaší práce bude optimalizace a kontrola výrobních procesů.

Čeká vás práce v SAP a implementace lean metody.

Budete také kontrolovat výrobní zakázky a tvořit reporty (OEE).

Pravidelně budete komunikovat s kolegy z mateřské pobočky a podílet se na zavádění nových projektů a postupů.

Profil kandidáta

Očekáváme, že budete mít zkušenosti z oblasti řízení výroby a implementací lean metody.

Hledáme samostatného a důsledného kandidáta, který se nebojí komunikovat a domluví se anglickým jazykem.

Výhodou je znalost SAP.

Nabízíme

Těšit se můžete na 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc.

Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní připojištění a zdraví.

Na pracovišti se můžete občerstvit nebo si zajít na masáž.

Bude vás čekat zaškolovací proces a průběžná školení.

Můžete se také těšit na firemní společenské akce a přátelský kolektiv.

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4784153  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.