Seřizovač strojů - Junior i Senior

Olomoucký kraj

Popis pozice

  • Seřizování a rozjezd strojů

  • Základní práce s nastavením periferií

  • Spolupráce na vyjasňování problémů v oblasti kvality

  • Drobné údržbové práce (např. výměna konektoru)

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru

  • Zkušenost se seřizováním strojů

  • Manunální a technická zručnost

Nabízíme

  • Měsíční prémie 15 %

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

  • Flexi Pass - ročně 3 200 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Speciální prémie za kvalitu (práce bez reklamace)

  • Bonus za odpracované roky

  • Každoroční navýšení mzdy o % inflace

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4784435  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.