TECHNIK 3D MĚŘENÍ | ranní směna!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro sympatickou středně velkou společnost hledáme zkušeného 3D TECHNIKA MĚŘENÍ, který bude posilou na oddělení kvality. Těšit se můžete na zajímavou mzdu a benefity společnosti.

  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola

  • 3D skenování dílů na přístroji Zeiss, SW Pollyworks / Colin3D

  • evidence měřidel, zajištění externích periodických kalibrací měřidel a provádění těch interních

  • evidence forem

Profil kandidáta

  • praxe a zkušenosti na obdobné pozici

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • pečlivost a zodpovědnost

  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • atraktivní fixní mzda

  • nárůst mzdy po zkušební době

  • ranní směna od 6:00

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • práci v příjemném a moderním prostředí

  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4784436  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.