Vedoucí pobočky (Kladno)

Středočeský kraj

Popis pozice

Náš výborný klient, obchodní společnost působící v oblasti strojních produktů, hledá motivované kandidáty na pozici

VEDOUCÍ POBOČKY (Kladno)

  • Vedení kladenské pobočky

  • Podpora prodeje

  • Vytváření nabídek a objednávek

  • Objednávání zboží, zodpovědnost za pravidelné inventury

  • Péče o zákazníky

  • Vytváření analýz a podkladů pro vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání – technické zaměření

  • Organizační předpoklady (zkušenost s řízením malého kolektivu spolupracovníků)

  • Zkušenost v obchodě s technickými produkty

  • Prozákaznický přístup

  • Znalost AJ nebo NJ je výhodou, ale nikoliv podmínkou

  • Aktivní dynamická osobnost

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení

  • Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • Firemní benefity (mj. stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, teambuildingové akce a další)

  • Milý, přátelský kolektiv

  • HPP, nástup možný ihned nebo dohodou

  • Lokalita - Kladno

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828