Dispečer bez angličtiny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti transportu, přeprav či pozemní logistiky? Organizační talent a pečlivost jsou tvou předností? Vyhovuje ti práce v menším týmu, ale hledáš zázemí stabilní velké firmy? Pak se neváhej přihlásit.

Do Frýdku- Místku hledám dispečera nákladních vozů (ne kamiony).
✔ Koordinace a správa flotily vozidel, včetně plánování tras a sledování jejich průběhu.

✔ Řízení týmu zaměstnanců, včetně závozníků a řidičů, a řešení otázek souvisejících s jejich absencemi a náhradami.

✔ Příprava podkladů pro mzdy

✔ Monitorování provádění zakázek dle plánu.

✔ Sestavování a zpracování logistických reportů.

Příprava dokumentace pro fakturaci za uskutečněné operace.

Dohlížení na dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

✔ Komunikace s klienty a vyřizování jejich reklamací.

Profil kandidáta

Min. SŠ vzdělání

Znalost balíčku MS Office

Znalost programu SAP výhodou

ŘP sk. B

ochota pracovat na denní směnu (pracovní doba je na domluvě, ale vozy vyjíždí okolo 6. hodiny ráno)

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

13. plat

Malý a přátelský kolektiv

25 dní dovolené

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Bonusy a prémie

Zdravotní volno a mnoho dalšího

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4784666  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.