Technolog - moderní strojírenská výroba

Kraj Vysočina

Popis pozice

Do rozšiřujícího se týmu technologie hledáme dalšího kolegu, který se chopí zajímavých projektů.

Hledáme Technologa oddělení montáže, popř. Technologa-specialistu na programování CNC.

  • Koordinace a zajištění technologických postupů

  • Normování jednotlivých výrobních operací

  • Návrhy ke zlepšování a optimalizaci nákladů

  • Vedení dokumentace v interním systému

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání technického směru - absolventi vítáni

  • Praxe v oboru výhodou, zkušenosti s programováním CNC výhodou

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Znalost práce na PC (MS Office)

  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Moderní a čisté pracovní prostředí stabilní strojírenské společnosti

  • Odborné zaučení

  • Motivační platové ohodnocení s navýšením po zkušební době

  • Pravidelné odměny ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4785105  Datum zveřejnění: 15.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.