Manažer obchodního týmu pro Plzeň a Cheb

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro dlouholetého klienta z oblasti obchodu hledáme kandidáty na pozici Manažer obchodního týmu pro Plzeň a Cheb.

  • vedení a motivace 2 koordinátorů a menšího týmu obchodních zástupců (zhruba 4-5)

  • pravidelné kontrolování práce týmu

  • nastavování úkolů a aktivit pro tým

  • práce převážně v terénu (3-4 dny v týdnu)

  • denní osobní kontakt se zákazníky

  • zajišťování obchodních příležitostí, rozvoj obchodu - 100% stálí klienti

  • snaha o efektivní udržování profitability

  • zpracování reportů o výsledcích daného týmu

Profil kandidáta

  • zkušenost na obdobné pozici nebo touha po kariérním růstu

  • obchodní duch a zájem o oblast obchodu

  • uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel - zpracování tabulek)

  • umět hledat strategie v oblasti prodeje

  • ochota práce v terénu

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • služební auto i pro soukromé účely

  • mobilní telefon a tablet

  • motivující ohodnocení - fixní mzda + bonusy na základě výsledků týmu

  • flexibilní rozvržení pracovní doby (7,5hod. denně)

  • 30 dnů dovolené + 2 dny volna na účast na charitativních a dobrovolnických aktivitách

  • občerstvení na pracovišti

  • stravenkový paušál

  • benefit Cafeterie

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Havlovicová
+420727991982