Systémový vývojový inženýr, Vsetín

Zlínský kraj

Popis pozice

Pohybujete se v odvětví automotive, a to konkrétně nejblíže oddělení vývoje a výzkumu? Jste schopen/a z funkčního hlediska zajistit systémový vývoj jednotek z mechanických a mechatronických komponent s platnými požadavky? A nejen to (více v těle inzerátu). Pokud je pro Vás v pořádku lokalita Vsetín, ovládáte AJ minimálně na úrovni B2, tak čtěte dále.

  • technická odpovědnost (tváří v tvář zákazníkovi) za všechna inženýrská témata týkající se systému jako celku

  • zajištění funkčně připraveného systémového vývoje jednotek sestávajících z mechanických a mechatronických komponent v souladu s platnými požadavky (zákazníka, zákonů, norem, ...) a proveditelnosti pro sériovou výrobu

  • vypracování požadavků na systémové úrovni a odvozených požadavků na rozhraní pro dílčí komponenty v souladu s rámcem A-SPICE V-Circle (rozsah VDA).

  • technické sladění na systémové úrovni s (sub)dodavateli mechatronických součástí a dalších FPP (zaměření na nakupované díly)

  • zpracování úkolů podle PEP

  • celková technická odpovědnost za výrobek

  • podpora při technickém poradenství zákazníkům a získávání nových zákazníků

  • koordinace a spolupráce s pokročilým vývojem výrobků a předvývojem s cílem zajistit inovace v segmentu výrobků

Profil kandidáta

  • vzdělání v oblasti strojního inženýrství, elektrotechniky, automobilového inženýrství, mechatroniky, apod.

  • odborné zkušenosti v oblasti vývoje mechatronických systémů a/nebo mechatronických dílčích komponent.

  • obecné znalosti o mechatronických součástech, související elektronice a návrhu softwaru

  • znalost funkčních plastových materiálů a jejich zpracování

  • angličtina B2, němčina vysoce ceněna

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě

  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu

  • Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj

  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma

  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba

  • Poukázky na volnočasové aktivity

  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti)

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4785447  Datum zveřejnění: 15.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.