Konstruktér přípravků - pozice vhodná i pro absolventy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do ryze české společnosti se zaměřenám na strojírenství hledám kandidáta na pozici konstruktéra přípravků. Ať už máte jako konstruktér dlouholeté zkušenosti anebo jste absolvent, který se právě poohlíží, kde by nastartoval kariéru, dejte nám o sobě vědět!

  • Práce na projektech se zaměřením na konstrukci přípravků

  • Navrhování konstrukčních uzlů

  • Sestavování technické dokumentace , výkresové dokumentace a dalších podkladů pro výrobu

  • Komunikace s dodavateli, vedoucím projektu

  • Provádění konstrukčního dozoru během výroby

  • Účast na funkčních zkouškách a odladění přípravků v průběhu výroby

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • Znalost práce v SW Solid Edge a MS Office

  • Znalost činností při tvorbě konstrukční dokumentace

  • Znalost AJ (min. na úrovni A2)

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvky na životní jubilea, výročí apod.

  • Cafeterie

  • Možnost kariérního růstu

  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 h

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4785923  Datum zveřejnění: 15.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.