Předák / Seřizovač

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Jste manuálně zruční a baví Vás seřizovat výrobní technologie?

Přijďte mezi nás, pracujte s automatickými linkami a nejmodernějším způsobem řízení výroby.

  • Organizace produkce podle výrobního příkazu

  • Seřizování výrobních linek

  • Organizace a zaškolování pracovníků na směně

  • Míchání směsí podle stanovených receptur

  • Provádění kontrolních zkoušek kvality výrobků

Profil kandidáta

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem

  • Spolehlivost a pečlivost

  • Manuální zručnost - zkušenost se seřizováním linek výhodou

  • Základy práce na PC

  • Ochotu pracovat v dvousměnném, sezóně třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Zvýhodněná strava

  • Příspěvek na dovolenou

  • Výhodná cena na firemní produkty

  • Zvýhodněná SIM i pro rodinu

  • Káva zdarma

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4785928  Datum zveřejnění: 15.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.