Inženýr pro optimalizaci výroby | Frýdek-Místek ✔

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste připraveni stát se klíčovým hráčem v dynamickém světě výrobního inženýrství?
✔Zajímavá spolupráce při implementaci nových projektů do výroby

✔Dynamická optimalizace a zefektivnění výrobních a technologických procesů

✔Aktivní účast na instalaci strojních zařízení a školení personálu

✔Monitorování výrobních kapacit a příprava návrhů na štíhlou výrobu

Profil kandidáta

✔min. SŠ v technickém oboru

✔Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici

✔Komunikativní angličtina

✔Znalost čtení výkresové dokumentace a principů štíhlé výroby

✔Výhodou -> Zkušenosti s IT procesy

Nabízíme

✔Práci v stabilní mezinárodní společnosti s prostředím plným příležitostí

5 týdnů dovolené

Pružná pracovní doba

Odměny ke mzdě

Příspěvek na stravování a další odměny za loajalitu a doporučení kolegů

✔Možnost osobního a profesního růstu s podporou odborného vzdělávání

✔Inovativní prostředí, kde se vaše nápady a zlepšovací návrhy cení

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4787040  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.