Specialista zákaznického servisu | mzda až 50 000 Kč

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Specialisty zákaznického servisu. Pokud rád komunikuješ s lidmi, jsi na správném místě!

  • telefonická i emailová komunikace se zákazníky

  • zpracování zákaznických objednávek

  • spolupráce s ostatními úseky společnosti

  • vedení příslušné administrativy

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání

  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 (pro písemnou i mluvenou komunikaci)

  • uživatelská znalost MS Office

  • zkušenosti z logistiky

Nabízíme

  • náborový příspěvek až 50 000,-Kč

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na stravování, Vánoce a zdravotní péči

  • penzijní připojištění

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost dalšího vzdělávání (jazykové či jiné odborné kurzy)

  • zázemí mezinárodní společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Procházková
ID: 4787314  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc