Mistr výroby | v polygrafii

Středočeský kraj

Popis pozice

Kolínská výrobní společnost patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž vyrábí široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky.

Hlavním cílem mistra výroby je zajistit plynulý chod výrobního procesu a maximální efektivity pracovního týmu.

V neposlední řadě neustálé zlepšovat výrobní postupy a dodržovat standardy.

Máte přirozenou autoritu a smysl pro pořádek?

Neváhejte nám o sobě dát vědět.

Nástup přímo do kmene společnosti.

  • vedení a řízení pracovníků výroby (organizace a řízení práce podřízených na výrobním úseku - cca 20ti členný tým)

  • zajištění personálního obsazení směn

  • efektivní využití pracovníků výroby za účelem dosahování odpovídajících výkonů

  • průběžná kontrola kvality odvedené práce

  • dodržování výrobních postupů BOZP a PO

  • řešení operativních problémů na směně

  • účast na výrobních poradách

  • aktivní spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné vedoucí pozici ve výrobní společnosti

  • SOU/ SŠ vzdělání (polygrafického či technického směru výhodou)

  • znalost polygrafie - velkou výhodou, nikoliv podmínkou

  • silné organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení úkolů, pečlivost

  • chuť komunikovat, spolupracovat a vést svěřenou část výroby

  • ochota učit se a trvale na sobě pracovat

  • ochota pracovat na směny - nepřetržitý provoz

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností a výkonu

  • vyšší než zákonné příplatky (přesčas, pohotovost)

  • kvalitní zaškolení

  • vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře)

  • zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile

  • 2 Sick-days (po zkušební době)

  • příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • k řádné dovolené i další dny navíc (za každý odpracovaný rok)

  • řadu interních kurzů a školení

  • pracovněprávní poradenství

  • velmi dobrou dostupnost od vlakového i autobusového nádraží

  • slevu do Vodního světa v Kolíně nebo Aquapalace v Praze

  • slevy na ubytování v Harrachově a v Mariánských Lázních

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4787315  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.