Provozní elektrikář | Zajímavé mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného a spolehlivého provozního elektrikáře! Pokud máte příslušné zkušenosti v oblasti elektrotechniky a jste ochotni přijmout výzvu v dynamickém prostředí, pak byste mohli být tou osobou, kterou hledáme.

  • vaším úkolem budou opravy a preventivní údržba elektrozařízení

  • odstraňování poruch na provozech

  • opravy osvětlení, odstraňování revizních závad

  • provádění kontrol a prohlídek elektrozařízení a další činnosti

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro

  • zkouška z NV 194/2022 Sb– elektrotechnik

  • řidičský průkaz skupiny B

  • znalost práce s řídícími systémy PLC- Simatic výhodou, znalost práce na VN

  • orientaci v elektro dokumentaci

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k zadané práci

  • ochcota pracovat v nepřetržitém provoze R/N 12ctky

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

  • zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou 6 000,- Kč ročně

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené nad rámec ZP

  • penzijní připojištění

  • příspěvek na zdraví podporující služby a produkty

  • zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů

  • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4787318  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.