Projektový manažer pro výstavbu retailových jednotek

Praha

Popis pozice

Hledáte práci nebo uvažujete o změně současného zaměstnání?

Jste časově flexibilní a nevadí Vám cestovat po celé ČR?

Pro nadnárodní společnost v oblasti modních značek hledáme nového kolegu/kolegyni, který je proaktivní a komunikativní a se zkušeností s koordinací výstavby komerčních prostor.

  • organizace a dohled nad procesem vyjednávání, projektování a výstavby nových prodejen

  • dohled nad investičním procesem v předpokládaném harmonogramu a rozpočtu

  • příprava časových harmonogramů a předběžných rozpočtů výstavby budoucích prodejen

  • projednávání technických dodatků k nájemním smlouvám s pronajímateli

  • shromažďování projektové dokumentace a informací potřebných k zahájení procesu projektován

  • příprava zpráv o technickém stavu potenciálních prodejen

  • koordinace stavebních prací při vybavování nových prodejen, technický a estetický dohled nad procesem výstavby

  • finančního dohled nad rozpočtem projektu

  • podpora při sestavování rozpočtu a optimalizaci nákladů

Profil kandidáta

  • bakalářský/magisterský titul v oboru inženýrství nebo technické znalosti a zkušenosti v oblasti stavebních projektů

  • zkušenosti s řízením projektů, řízením staveb nebo stavebním dozorem

  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word), znalost MS Project výhodou

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • zkušenosti se spoluprací s nákupními centry nebo maloobchodními řetězci velkou výhodou

  • znalost čtení technických výkresů

  • flexibilita při cestování

Nabízíme

  • zázemí moderní společnosti s přátelským přístupem celého týmu projektových managerů

  • motivující finanční ohodnocení a služební automobil

  • 2x v roce vyplácený 13. plat

  • Sick days

  • flexibilní pracovní dobu

  • zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení

  • stravenkový paušál

  • MultiSport karta

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: celá ČR

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4787320  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.