Advokát/ka se zaměřením na stavební právo a právo životního prostředí

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní advokátní kancelář se silným etickém kodexem, hledáme advokáty (m/ž). Tato advokátní kancelář se soustředí na veřejné i soukromé právo. Především však na veřejné právo – stavební, územní a development zakázky s tím, že vždy postupuje dle nastaveného etického kodexu kanceláře.

  • Jednání s developery, obcemi a městskými částmi ohledně plánovacích smluv a hledání potřebných řešení.

  • Poskytování komplexního právního poradenství v rámci zajímavých developerských projektů, zahrnující změny územního plánu, povolovací řízení a jejich dopady na smluvní vztahy.

  • Asistování obcím a městským částem při nastavení plánů a vztahů s investory s cílem zajistit udržitelný rozvoj jejich území.

  • Zastupování klientů před správními orgány a soudy k obraně jejich práv.

  • Možnost zapojení do přípravy návrhů změn legislativy a prezentací na webinářích, konferencích nebo v médiích.

Profil kandidáta

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti českého práva

  • Zájem a motivaci pracovat na ambiciózních cílech a hledá práci s pozitivním dopadem.

  • Zkušenosti v oblasti práva životního prostředí, stavebního práva a územního plánování s možností růstu.

  • Schopnost komunikovat a vyjednávat s klienty a protistranou, včetně právních argumentů a prezentací.

  • Práce v týmu, sdílení know-how a poskytování mentorství juniorům.

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni pro případné jednání s anglicky mluvícími klienty.

Nabízíme

  • Základní plat 70 000 – 100 000 Kč dle zkušeností

  • 5 týdnů placeného volna

  • Flexibilní pracovní doma

  • Home office

  • Měsíční podíl na výkonu kanceláře

  • Půl roční odměna od vedoucího týmu 10 500Kč

  • Hrazené pojištění za advokátní činnost

  • Hrazené poplatky ČAK

  • TSA smlouva (trvale spolupracující advokát)

  • Dog-friendly office

  • Možnost kariérního růstu

  • Získání praxe od zkušenějších kolegů

  • Možnost spolu vést tým advokátů

  • Podílení se na zajímavých projektech

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730