Konstruktér

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu pro konstrukci reklamních prvků a světelných nápisů - pokud hledáte novou práci v prima kolektivu s rodinnou atmosférou, baví Vás konstrukční kreslení a nezaleknete se komunikace v angličtině, pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • návrhy dle zákaznických požadavků

  • tvorba konstrukční dokumentace a kusovníků

  • práce v 2D i 3D programech

  • příprava dat pro CAD systémy

  • komunikace s výrobou, řešení změn

  • příprava kompletní dokumentace pro výrobu i zákazníka

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru

  • práce s konstrukčními programy

  • zkušenosti z kovovýroby (plechy, kovy)

  • angličtina pro komunikaci s centrálou společnosti

  • pozitivní a týmový přístup

Nabízíme

  • pestrou práci v zakázkové výrobě

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné a na penzijko

  • podporu dalšího vzdělávání

  • mobil, notebook

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová