Technik skladu až 50 000 Kč / měsíc

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti s automatizací nebo na pozici elektronika či elektromechanika?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis a my se již o vše postaráme.

Pro našeho významného klienta z oboru výroby a skladování hledáme šikovné zaměstnance na pozici Technik skladu!

  • zajišťování plynulého chodu svěřené technologie - automatický mrazící sklad

  • aktivní řešení vzniklých situací při provozu

  • pbčasné práce ve ztížených podmínkách – práce ve výškách, v mrazu

  • preventivní prohlídky včetně údržby

  • komunikace s externími dodavateli (náhradní díly, servis)

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici či zkušenosti s automatizací výhodou

  • zkušenosti na pozici elektronika či elektromechanika

  • ochota občas pracovat ve ztížených pracovních podmínkách (práce ve výšce, v mrazu)

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod/směna, denní / noční, krátký / dlouhý týden)

  • práce na PC (zkušenosti s programem SAP výhodou)

  • spolehlivost, loajalita

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

  • stravenkový paušál 99,60 Kč / směna (závodní jídelna na pracovišti)

  • 22 dnů dovolené + 3 dny indispozičního volna navíc

  • příspěvej na penzijní připojištění

  • lokalita: Kladno

Benefity

  • Neuvedeno

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová