Údržbář elektro junior/senior

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledám kandidáta pro údržbu výrobních strojů - pokud jste technicky zaměřeným člověkem se vzděláním v oboru elektro, máte šikovné ruce, baví Vás manuální práce a vyhovuje Vám 3 směnný režim, je tato práce určená právě Vám!

Na pozici uvítáme jak zkušeného technika, tak i čerstvého absolventa se zájmem o obor.

Náplň práce:

  • údržba výrobních linek (poloautomaty)

  • řešení nenadálých závad a poruch

  • preventivní údržba a servis při odstávkách

  • práce s elektrikou, mechanikou, pneumatikou i hydraulikou

  • zaučení na programování řídících systémů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ v oboru elektro

  • vyhláška 50 par. 5 a vyšší

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • praxe na obdobné pozici výhodou

  • ochota pracovat na 3 směny

  • znalost dalších systémů výhodou (ŘS, hydraulika, pneumatika apod.)

Nabízíme

  • měsíční mzdu dle zkušeností 35 - 46.000Kč

  • 13. a 14. plat

  • příspěvek na dojíždění

  • stravenky

  • odborné kurzy a školení

  • výuka AJ v pracovní době

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová