Obchodně-technický specialista

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Orientujete se v oboru čištění a úpravy vody? Říkají Vám něco pojmy jako membránové moduly, bioreaktory či reverzní osmóza? Máte zároveň i cit pro obchod a v komunikaci se zákazníky jste jak ryba ve vodě?

Právě hledám obchodně zaměřeného specialistu pro technologie čištění a úpravy vody - na této pozici budete v každodenním kontaktu s našimi klienty, budete jim pomáhat s návrhy technických řešení a poskytovat kompletní poradenství vč. rozvíjení obchodní sítě.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky

  • vyhledávání nových obchodních možností

  • příprava návrhů technických řešení pro klienty

  • obchodní administrativa (nabídky, smlouvy atd.)

  • práce v terénu (služební cesty)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (chemie, technika)

  • znalost technologií úpravy a čištění vody

  • schopnost poskytovat odborné poradenství v oboru

  • obchodní zkušenosti a prozákaznický přístup

  • AJ na úrovni běžné komunikace

  • flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s velkou mírou samostatnosti a flexibility

  • kompletní zaškolení a podporu kolegů

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • a další benefity...

Vaším revírem bude celá ČR, není tedy důležité bydliště v konkrétní lokalitě!

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4788699  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.