Pracovník v laboratoři výroby speciálních plynů až 200 Kč / hod

Praha

Popis pozice

Hledáš dočasné zaměstnání do konce září a jsi časově flexibilní?

Máš zkušenosti ze skladu či s chemickým průmyslem?

Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

  • Plnění technických plynů do lahví, svazků a tlakových nádob

  • údržba lahví

  • Vstupní kontrola technického stavu lahví a jejich třídění dle druhu plynu

  • Manipulace s lahvemi v prostoru skladu

  • Expedice výrobků pomocí VZV včetně administrativy

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • manipulace s VZV

  • základní znalost práce na PC

  • spolehlivost, loajalita

  • ochota pracovat ve třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 30.9.2024

  • mzda: 190 - 200 Kč / hod dle zkušeností

  • příspěvek na stravování v závodní jídelně

  • 5 týdnů dovolené

  • lokalita: Praha 14 - Kyje

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4788710  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 190 Kč/hod.