Projektový manažer

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, prestižní poradenskou společnost v oblasti realit, hledám zkušeného člověka, který rozumí stavbám, ale dokáže i vystupovat v roli poradce.
Budete součástí projektů pro výstavbu a rekonstrukci kancelářských a průmyslových budov a na starosti budete mít:

  • hlídání celého procesu od představební části, přes realizaci až po předání hotového díla

  • najímání dodavatelských firem

  • koordinace dodavatelů

  • hlídání harmonogramů

  • průběžný reporting

  • poradenství (např. zhodnocení investičních nákladů, bankovní monitoring)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví

  • zkušenosti s projektovým managementem v poradenské společnosti

  • orientace v projektové dokumentaci

  • profesionální vystupování

  • výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení

  • možnost spolupracovat na zajímavých a různorodých projektech

  • příspěvek na stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • sick days

  • příspěvek na sport

  • vzdělávací kurzy a školení

  • smlouva na HPP

  • možný nástup ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4788711  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.