Head of Project Management

Praha

Popis pozice

Pro několik zajímavých jmen v construction & developmentu působících hlavně v Praze a okolí hledáme vedoucí project managery se zkušenostmi v pozemních stavbách.

  • Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoringu a reportingu

  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu a řízení finančních zdrojů, spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu

  • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu a koordinace prací - řízení komunikace v projektu a motivace členů týmu k efektivnímu výkonu

  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace projektu, analýza a řízení rizik a kvality projektu

  • Reportování stavu realizace projektu vedení, komunikace s investory, zúčastnění se rozhodovacích procesů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s komplexním řízením projektů v pozemním stavitelství

  • Schopnost řídit lidi, silné manažerské a vyjednávací schopnosti

  • Autorizace je plus, ale ne podmínkou

  • Základní počítačová gramotnost, programy typu AutoCAD, ArchiCAD, Microsoft Project,…

  • Komunikativní AJ je nice to have

  • Ekonomické vnímání stavby, ale také schopnost vytvořit časový harmonogram, jednání s investory a úřady, ale i s podřízenými

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení + odměny za splnění parametrů projektu, podíl z nadzisku svěřeného projektu

  • Různorodé a komplexní projekty - velikostně i segmentačně

  • Možnost podílet se na rozvoji společností a projektových týmů, budete v kontaktu s hlavními decision makery

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pracovní telefon (případně příspěvek na vlastní), notebook

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Fišerová
+420725806101