IT podpora pro interní zákazníky

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Do přátelského kolektivu našeho klienta, který obchoduje s domácím zbožím, hledáme kandidáty na pozici IT podpory. Vaším úkolem bude poskytnout technickou podporu interním zákazníků a sbírat a komunikovat dál jejich požadavky na rozvoj IT ve firmě. Spolupracovat budete s vývojovým týmem, externími dodavateli i zaměstnanci v dalších odděleních firmy.

  • Poskytování rychlé podpory a pomoci při odstraňování problémů uživatelům po telefonu, emailu nebo přes HelpDesk

  • Sběr a komunikace požadavků klientů externím dodavatelům

  • Úzká spolupráce s IT týmem i externími dodavately

  • Tvorba a údržba dokumentace

  • Konfigurace systémů jako např. ERP a WMS

Profil kandidáta

  • Komunikační a analytické schopnosti

  • Znalost práce s operačními systémy Windows, Mac a Linux.

  • Předchozí zkušenost s HelpDesk nebo technickou podporou

  • Plynulá čeština a angličtina alespoň základní úrovni (ke čtení technické dokumentace)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, sick days

  • Příspěvek na stravování

  • Částečný home office

  • Telefon, notebook.

  • Zaměstnanecká sleva na zboží

  • Bezplatné parkování u vchodu do firmy

  • Příležitost k dalšímu vzdělávání a kariernímu růstu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4789316  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.