Operátor výroby – získejte náborový příspěvek 40 000,-

Ústecký kraj

Popis pozice

Přidejte se do týmu zavedené výrobní firmy v Ústí nad Labem a využijte jedinečné příležitosti jako zkušený operátor výroby!

  • Práce na moderních výrobních linkách - tvářecí, svařovací, řezací a dokončovací

  • Jednoduchá nastavení strojů a čtění technické dokumentace

  • Spolupráce s kolegy

  • Provádění kontroly vyrobených výrobků.

Profil kandidáta

  • Vyučení v technickém oboru je velkou výhodou

  • Zkušenosti z výrobního prostředí jsou podmínkou

  • Spolehlivost a manuální zručnost

  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Mzda od 26 000,-

  • Stravenky pro zajištění vyvážené stravy( 150 Kč/ 8 hodinová směna, 220 Kč/ 12 hodinová směna)

  • Volnočasové poukázky pro relaxaci a zábavu

  • 2x ročně 6 000,- věrnostní bonus jako ocenění Vaší práce

  • Vánoční bonus pro zvýšení radosti během svátků

  • Náborový příspěvek ve výši 40 000,- jako motivace pro Vaše připojení

  • Další atraktivní benefity, které vám zpříjemní pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349