CNC - operátor. Skvělá mzda!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s CNC stroji a hledáte práci? Máme pro Vás skvělou nabídku ve firmě s rodinnou atmosférou a moderním prostředím. Hledáme operátory CNC, seřizovače a programátory CNC.
Hledáme operátory, seřizovače a programátory CNC strojů

  • oblsuha automatické výrobní linky, její nastavení a seřízení

  • kontrola materiálu a nástrojů

  • reportování a nahlašování neshod a pomoc při jejich odstraňování

Profil kandidáta

  • výuční list v technickém oboru nebo praxe na CNC

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností ( od 33 000,- )

  • dotovaná strava

  • 5 týdnů dovolené

  • práce v přijemném a moderním prostředí

  • příspěvky na životní a penzijní pojištění

  • další zajímavé benefity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349