Obchodně - projektový manažer

Praha

Popis pozice

Pro mého klienta, který je významným dodavatelem materiálu pro stavebnictví, hledám nového kolegu pro obchodně-projektové řízení zakázek.

Jste technicky zaměřeným člověkem s tahem na branku? Baví Vás projektové řízení a dokážete pracovat samostatně? Máte zkušenosti či přehled ve stavebnictví? Pokud si alespoň na některou z těchto otázek odpovíte kladně, pak jste náš člověk!

Uvítáme jak zkušeného matadora, tak i juniorního uchazeče se zájmem o tuto pracovní náplň, důležitý je dobrý technický rozhled, prozákaznický přístup a dobré organizační schopnosti – to vše je pro úspěšné řízení našich projektů nezbytné!

Vaším revírem bude region od Prahy až po Svitavy, podmínkou je tedy i Vaše ochota být téměř denně na cestách.

Náplň práce:

  • řízení projektů od poptávky po dodávku

  • jednání s projektanty a investory

  • práce na veřejných zakázkách (příprava podkladů)

  • zařizování potřebné dokumentace na stavebních a dalších úřadech

  • péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj

  • vyhledávání nových příležitostí

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického zaměření

  • orientace v technické dokumentaci

  • praxe v projektovém řízení nebo obchodní činnosti

  • zkušenosti s veřejnými zakázkami výhodou

  • AJ výhodou

  • aktivní řp. B a ochota cestovat

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou příležitost s kompletním zaškolením

  • Fixní mzdu dle zkušeností + další bonusy a odměny

  • Služební auto i pro soukromé účely

  • Flexibilní pracovní dobu v terénu či na HO

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijko

  • Multisport kartu

  • Firemní akce (sport, kultura atd.)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová