Internal sales representative

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme kandidáta na pozici Internal sales representative.

Na této pozici budete úzce spolupracovat s týmem napříč regionem EMEA. I když bude tato pozice sídlit v České republice, vaše působnost zahrnuje zákazníky v celé střední a východní Evropě. Tato role vyžaduje aktivitu a komunikaci jak interně, tak externě s cílem rozvíjet tento region.

  • Úzce spolupracovat s regionálním prodejním týmem, porozumět potřebám zákazníků a využít tuto znalost k uzavření obchodu,

  • Spravovat nabídky v CRM

  • Spolupracovat s obchodním manažerem na velkých zakázkách - přehledy nákladů, analýzy, speciální cenové nabídky, tendry atd.,

  • Podporovat regionální prodejní tým při rychlém zpracování správy potenciálních zákazníků

  • Připravovat prodejní reporty BI a ERP

  • Aktualizovat seznam kontaktů pro průzkum spokojenosti zákazníků a následně provádět kontrolu výsledků ve spolupráci se správcem prodeje,

  • Koordinovat meetingy s prodejním týmem - YTD, marketingové akce, řešení stížností zákazníků, otevřené příležitosti a všechny nevyřešené problémy,

  • Pomáhat prodejnímu týmu s pokročilým vývojem produktů - zajistit, aby dokumentace byla správně vyplněna a řádně sledována.

Profil kandidáta

  • Praxe 2-3 roky v oblasti obchodu

  • Praxe 2-3 roky zkušeností v podpoře prodeje

  • Komunikativní angličtina a ukrajinština

  • Znalost češtiny alespoň B1

  • Znalost MS Office

  • Zkušenosti s ERP systémem (např. Oracle) a CRM jsou výhodou.

Nabízíme

  • Auto pro soukromé účely

  • Mobilní telefon

  • Příspěvek na důchodové / životní pojištění

  • Firemní akce

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby

  • Prázdniny 5 týdnů

  • Stravné jízdenky / stravovací příspěvek

  • Notebook

  • Příležitostná práce z domova

  • Občerstvení na pracovišti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4790254  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.