Obchodní manažer

Liberecký kraj

Popis pozice

Jako obchodní manažer budete hrát klíčovou roli v prodeji a rozvoji trhu pro naše produkty, které zahrnují motory a generační jednotky. Vaše úkoly budou zahrnovat budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky, identifikaci nových obchodních příležitostí a vedení obchodních jednání. Hledáme vášnivého a zkušeného profesionála, který se aktivně zapojí do rozvoje našeho podnikání a přinese nové perspektivy a strategie.

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a partnerů

  • Správa portfolia zákazníků

  • Pravidelný kontakt s obchodními partnery v rámci ČR i v zahraničí

  • Tvorba cenových nabídek a objednávek

  • Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti

  • Dohled nad průběhem obchodních zakázek

  • Dodržení termínů expedice zboží a fakturace

Profil kandidáta

  • Středoškolské (SŠ) nebo vysokoškolské (VŠ) vzdělání technického směru.

  • Zkušenosti v oblasti prodeje technických produktů nebo služeb, přednostně v oboru strojírenství, automotive nebo energetiky.

  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti, s důrazem na dosažení stanovených cílů.

  • Schopnost práce v týmu, spolehlivost a ochota přispívat k celkovému úspěchu týmu.

  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka, zejména němčiny, je výhodou.

  • Uživatelská znalost práce v MS Office, včetně Wordu, Excelu a PowerPointu.

  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat.

  • Orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost interpretovat technické specifikace.

  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost práce v týmu, s důrazem na dosažení společných cílů.

  • Vnitřní motivace a ochota učit se novým věcem, s neustálým zájmem o rozvoj a zdokonalování svých dovedností a znalostí.

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování

  • 3 sick days

  • 25 dnů dovolené

  • MultiSport karta

  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání, včetně jazykových kurzů

  • Výhodné nabídky elektřiny a plynu

  • Odměna za doporučení zákazníka

  • Káva na pracovišti

  • Uvítací balíček pro nové zaměstnance

  • Dárek při významných životních událostech

  • Nabídka firemních akcí

  • Zvýhodněné služby u našeho mobilního operátora

  • Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4790256  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.