Seřizovač lisů, nástup přímo do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do menší výrobní firmy, působící v oblasti automotive se sídlem v Šenově u Nového Jíčína hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač lisů.

Nástup přímo do kmene společnosti.

  • Dohled nad spotřebou materiálu

  • Zapnutí a nastavení strojů (lisů)

  • Proškolit pracovníky na výrobní část postupů, a obsluhu stroje

  • Uvolnit výrobu s operátorem

  • Přestavby nástrojů + prvotní uvolnění výroby

  • Nahození svitků, najetí svitků

Profil kandidáta

  • Vyučení nejlépe technického zaměření

  • Praxe v oboru

  • Schopnost práce s technickou dokumentací

  • Schopnost práce s počítačem

  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

  • Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • Měsíční mzdu od 32000 Kč dle zkušeností

  • Nástup přímo do kmene

  • 22 dní dovolené, k tomu 3 dny Sick days

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč/ směna

  • 2x ročně odměna formou flexipassu

  • Příspěvky k životnímu i pracovnímu výročí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek