Master Data Teamleader - Supply Chain - Praha

Praha, Česko

Popis pozice

Jste zkušený logistik v oblasti výrobní společnosti a vyznáte se v master datech? Nabízím práci v tradiční firmě v Praze, kde je potřeba znát AJ, SAP a warehouse management. Nabízím společnost s velkým potenciálem a krásnými benefity.

  • Zakládání, správa a rozšiřování přidělených kmenových dat (materiálová data (včetně BOM + BOR)

  • Zpracování změnových požadavků ve spolupráci se správcem dat

  • Zajištění efektivity a plynulosti procesů při správě a údržbě kmenových dat

  • Tvorba, implementace a dodržování postupů, standardů a metod Master Data managementu

  • Kontaktní osoba pro koncové uživatele i správce dat

  • Podpora koncových uživatelů prostřednictvím školení a konzultací v průběhu implementace procesů

  • Podpora neustálého rozvoje a zlepšování MD systémů a eskalace případných problémů

  • Poskytovat koncepci zajištění vysoké kvality master dat díky měření, analyzování a opravování master dat na základě nalezených chyb

  • Optimalizace procesů

  • Koordinace a řízení týmu master dat

  • Pravidelné reportování

Profil kandidáta

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ výhodou.

  • Znalost procesů a principů správy master dat

  • AJ na úrovni B2 a lepší (denní komunikace)

  • Velmi dobrá znalost MS Excel, znalost prostředí SAP R3, ideálně S4/HANAV

  • Schopnost jasně a srozumitelně formulovat problémy a navrhovat změny

  • Analytické myšlení, orientace v procesech

  • Zodpovědný a pečlivý přístup k práci

  • Zkušenost s vedením týmu

Výhoda:

  • Zkušetnosti s WM modulem

  • Zkušenosti v oblasti logistiky ve výrobě, strojírenství, farmacie nebo automotiv

Nabízíme

  • Po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně

  • Práci v čistém a plně klimatizovaném prostředí

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod

  • Nárok na dovolenou nad rámec zákoníku práce, celkem 25 dní ročně

  • Příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč, máme super jídelnu s pestrou nabídkou jídel

  • Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč

  • Pro mimopražské a mimostředočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku

  • Parkování v areálu společnosti

  • Kadeřník v areálu společnosti

  • Sportovní aktivity organizované zaměstnanci v blízkém okolí

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4790998  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.