Seřizovač výrobní linky

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do čisté a automatizované výroby v Brně-Lesná hledáme mechanika/seřizovače výrobní linky. Na této pozici vás stereotyp rozhodně nečeká. Společnost vyrábí produkty nejen ve velkých sériích, ale také v malých šaržích.

V případě, že vám nevadí 3 směnný provoz a jste manuálně zručný/á neváhejte zaslat váš životopis. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a nadstandardní systém benefitů.

  • seřizování a údržba výrobních linek

  • kontrola nastavení výrobní linky dle plánu výroby

  • zápis dat z výroby do dokumentace

  • podílení se na mechanickém opravení závad

  • práce na 3 směnný provoz (pondělí – pátek)

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici

  • zkušenosti se seřizováním a údržbou linek

  • manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost

Šanci má také absolvent technického oboru, který má zájem získat zkušenosti z automatizované výroby.

Nabízíme

  • nadstandardní mzdové ohodnocení a zajímavý systém benefitů

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost odborných školení, které zvýší vaši rekvalifikaci (například elektro vyhláška dle NV 194/2022 Sb.)

  • stravenkový paušál a 50% sleva na firemní výrobky

  • příspěvek na Multisport kartu

  • flexipass v hodnotě 500 Kč/měsíc

  • zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189
ID: 4791202  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.