Projektový manažer, 60 000-100 000 Kč

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Projektový manažer.

  • kompletní řízení nového projektu ve všech jeho fázích (plánování, organizace, řízení a kontrola realizace atp.)

  • přijímání a realizace nápravných opatření v případě neshodných výrobků, procesních a technologických problémů a reklamací

  • dohled nad dosažením projektových cílů v daném termínu

  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu

  • sledování a plnění rozpočtu projektu

  • zpracování příslušné dokumentace

  • provádění analýz a řízení rizik související se zaváděním projektu

  • prezentace výstupů a vyhodnocování výsledků

Profil kandidáta

  • zkušenost na obdobné pozici

  • znalost norem IATF 16949, VDA

  • zodpovědnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé měsíční bonusy (docházkový bonus 2000 Kč, výkonnostní bonus 1000 Kč)

  • příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • stravenky v hodnotě 180 Kč

  • závodní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • možnost dalšího vzdělávání (jazykové či jiné odborné kurzy)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Havlovicová
+420727991982