Strategický nákupčí (Home Office až 4 dny v týdnu)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme strategického nákupčího.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Nákup materiálu: Pro tvé kolegy z výroby budeš zajišťovat, aby měli vždy materiál v požadovaném množství a čase

  • Vyjednávání podmínek s dodavateli: Nejen ceny, ale i dodací termíny, kvalitu a platební podmínky. Tady se projeví tvůj taktický a strategický přístup

  • Tvorba rámcových smluv: Jsi-li milovník detailů, tato část práce tě nadchne. Vytvoříš smlouvy, které budou pevným základem pro naše obchodní vztahy

  • Výběrová řízení pro nové projekty: Tvoření týmu dodavatelů, kteří nám pomohou dosáhnout našich cílů

  • Správa dokumentace v interním systému: Bezpečně uskladníš veškeré informace a zajistíš, že budou dostupné pro celý tým

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání.

  • Komunikativní angličtinu: Budeš jednat s dodavateli z různých koutů světa.

  • Praxi na obdobné pozici: Z oblasti technického/operativního/strategického nákupu

  • Orientace v technické dokumentaci: budeš pracovat s technickými výkresy

  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené: Načerpej energii a relaxuj

  • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce: Potěš sebe i své příbuzné

  • Roční bonus

  • Příspěvek na dojíždění: Ulehčíme ti cestu do práce

  • Dotované stravování: Protože dobře najíst je základ

  • Body do Cafeterie: Pro příjemné využití volného času

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová