R&D | Technolog pro potravinářství

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do potravinářské společnosti hledám vývojového specialistu (R&D) | Technologa. Neváhejte zaslat svůj životopis a pracujte ve společnosti, která své výrobky exportuje do více než 40 zemí světa na 4 různých kontinentech.

Pozice je vhodná také pro ambiciózní absolventy.
Vaší náplní práce bude vývoj nových produktů, příprava nových receptur a optimalizace technologických postupů.

Budete úzce spolupracovat s mezinárodním vývojovým týmem a komunikovat napříč celou společností - od výroby až po obchodní oddělení.

Budete zodpovědný/á za inovace a spolupracovat na dalších vývojových projektech ve společnosti.

Profil kandidáta

Očekáváme vzdělání v oblasti potravinářské technologie či zkušenosti na podobné pozici.

Znalost HACCP a orientaci v legislativě.

Organizační schopnosti a komunikační dovednosti.

Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a příležitost k profesnímu a osobnímu růstu.

Čeká vás týden dovolené navíc, závodní stravování či příspěvek na penzijní připojištění.

Stabilní práce v čistém prostředí.

Společnost má nastavený také systém odměn za zlepšovací návrhy.

Benefity

  • Neuvedeno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4791410  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.