Nákupčí: Nabídka pro absolventy se zkušenostmi v Excelu!

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme novou tvář do našeho nákupního týmu! Jsi komunikativní jedinec se zájmem o oblast nákupu a excel je tvým druhým domovem? Tato pozice může být tvým prvním krokem do světa profesionálního nákupu.

  • Operativní nákup: Nejprve Tě naučíme základy nákupu u nasmlouvaných dodavatelů.

  • Vyhledávání nových dodavatelů: Aktivní hledání nových obchodních partnerů a posilování našeho nákupního portfolia.

  • Jednání s dodavateli: Zajímavé diskuse o cenách a srovnávání cenových nabídek pro dosažení optimálních podmínek.

  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků: Koordinace získání zkušebních vzorků a PPAP dokumentace pro zajištění kvality.

  • Finanční úspory: Aktivní sledování a plnění finančních úspor při nákupu materiálu.

  • Reporting a hodnocení dodavatelů: Pravidelné reporty v oblasti dodavatelů a roční hodnocení jejich výkonu.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání.

  • Alespoň půlroční praxe v nákupu - Výhodou, ale není podmínkou.

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

  • Excel – výborná znalost, včetně práce s kontingenčními tabulkami.

  • Pečlivost a zodpovědnost.

  • Vhodné pro absolventy, kteří se chtějí profilovat do oblasti nákupu.

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování.

  • Dny dovolené navíc.

  • Roční bonus.

  • Odměny za odpracované roky.

  • Firemní soutěže a teambuilding.

  • Flexibilní pracovní doba.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4791637  Datum zveřejnění: 23.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.