Projektant | Energetika

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro společnost, která se zabývá výrobou energetických zařízení, hledám projektanta energetických celků.

Přidejte se do nově rozrůstajícího se týmu a pracujte na zajímavých projektech s mezinárodním přesahem.
Vaším úkolem bude projektování energetických celků, konkrétně parních turbín.

Budete mít na starost tvorbu kompletní dokumentace (P&ID, dispozice aj.) a budete také kontrolovat dokumentaci od externích subdodavatelů.

Čeká vás spolupráce s obchodním oddělením či týmem konstruktérů, ale také vyjasňování si technických požadavků se zákazníky či subdodavateli.

Profil kandidáta

Očekáváme minimálně 3 roky zkušeností na podobné pozici - znalost projektování s přesahem do konstrukce.

Středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru či přímo v oblasti energetiky.

Znalost práce v AutoCad.

Samostatnost a komunikativnost.

Zkušenost v oboru spalovacích turbín výhodou.

Nabízíme

Můžete se těšit na motivující mzdu a týden dovolené navíc.

V případě potřeby můžete využít možnosti home office či flexibilní pracovní dobu.

Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní a životní připojištění.

Budete se průběžně školit a zvyšovat tak svoji kvalifikaci.

Můžete využít jazykových kurzů na pracovišti či Multisport kartu.

Čekají vás firemní společenské a sportovní akce.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4792117  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.