Logistic customer service specialist s francouzštinou

Středočeský kraj

Popis pozice

Domluvíte se perfektně francouzsky, baví vás komunikace a zajímá vás alespoň trochu logistika? Pak pro vás mám zajímavou příležitost.

  • Přijímání odvolávek od zákazníků

  • Zpracovává odvolávky a konzultuje jejich správnosti se zákazníkem

  • Registruje požadavky a změny požadavků zákazníků

  • Předává termínové a množstevní požadavky plánování výroby

  • Eviduje a vyhodnocuje včasnosti dodávek

  • Vede a udržuje agendu přiděleného zákazníka

  • Vystavuje podklady pro expedici hotových výrobků

  • Vymáhá pohledávky ve spolupráci s finančním oddělením

  • Provádí reporting a analýzy

  • Zadává kontrakty v SAP na základě cenových dohod/objednávek od zákazníků

  • Sestavuje plán prodeje na následující měsíce

  • Spolupracuje při tvorbě plánu kapacit a při optimalizaci procesů s jinými odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání, příležitost dostane i absolvent

  • Zkušenosti s logistikou/zákaznickým servisem velkou výhodou

  • Francouzský jazyk na pokročilé úrovni (C1)

  • Anglický jazyk na úrovni B2

  • Pokročilá znalost MS Excel

  • Uživatelská znalost MS Word a Powerpoint

  • Znalost prostředí SAP výhodou

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4792726  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.