PLC Technician

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledám nadšeného jedince, který si sebou nese zkušenost s programováním a ovládáním automatizačních systémů nebo se s nimi setkal v rámci praxe či brigády.

Přidej se do týmu jedné významné automotive společnosti jako PLC specialista.

  • Admin práce v programech PLC Controllers, HMI, Robotics

  • Spolupráce s kolegy z údržby a dodavateli zařízení na zavádění a sledování řídících systémů a jejich standardizace

  • Práce v programovací aplikaci TIA Portal a WinCC

  • Základní orientace v technické dokumentaci - elektrická schémata

  • Práce v AutoCAD (3D tisky)

Profil kandidáta

  • Zkušenost PLC v Automotive (stačí v rámci údržby strojů, v rámci brigády, praxe, projektu)

  • Znalost technické dokumentace, resp. orientace v elektrických schématech

  • Zkušenost s prací v AutoCAD, 3D tiskárna

  • Komunikativnost, protože budete komunikovat s dodavateli zařízení

  • Ochota držet pohotovost

  • Občasná práce o víkendu (možné i svátky)

  • Angličtina minimálně A2/B1

  • Výhodou bude odborná způsobilost podle vyhlášky 50

Nabízíme

  • Stabilní výrobní prostředí a prima tým PLC kolegů

  • Příležitost neustále zlepšovat a zdokonalovat procesy

  • Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden)

  • SODEXO karta - stravenky v hodnotě 120 Kč (příspěvek zaměstnavatel 100 Kč)

  • SODEXO karta - volnočasové aktivity

  • Dovolená nad rámec zákoníku práce (188 hodin kalendářní rok)

  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1300 Kč/ měsíc)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4792728  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.