Logistics Coordinator

Praha

Popis pozice

Společnost, působící v oblasti zdravotnictví, která již několik let významně přispívá k rozvoji lékařského průmyslu, hledá do svého týmu asistenta/ku logistiky.

Pokud vás baví logistika a obchod a hledáte práci v menší, rodinné firmě - neváhejte a ozvěte se nám!

  • Zpracování objednávek a faktur

  • Komunikace se zákazníky (poskytování informací, řešení problémů)

  • Komunikace s výrobci a objednávání zboží

  • Příjem zboží na sklad (jedná se o malé a lehké produkty používané ve zdravotnictví, tj. nemusíte se bát, že byste přenášel/a těžké krabice)

  • Kontrola stavu skladových zásob

  • Komunikace s logistickými firmami

  • Příprava statik a reportů

  • Sběr účetních dokladů

  • Ad - hoc úkoly týkající se podpory obchodu a logistiky

Profil kandidáta

  • Relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy, obchodu, logistiky apod.

  • Angličtina komunikativní úrovni (slovem i písmem - nadřízený je anglicky mluvící)

  • Znalost Microsoft Office

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc (25 dní)

  • Sickdays

  • Stravenky

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Příjemné pracovní prostředí v menší firmě

  • Hezká kancelář na Praze 6

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4792977  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.