Projektant TZB v Praze - junior i zkušený borec

Praha

Popis pozice

Perspektivní mladá firma v Praze hledá nadšeného kolegu do svého týmu. Náš klient NENÍ korporát, ani velká společnost, ale díky jejich přístupu a elánu se poptávkou po službách můžou velké firmě beze sporu rovnat. Pracují efektivně, jsou moderní, ale také nezapomínají na volný čas.

Právě díky tomu hledají podobně smýšlejícího absolventa oboru nebo i zkušeného projektanta, který míří výš.

  • Zkušenosti v oboru TZB jsou vítány - hledáme juniora, ale také zkušeného projektanta

  • Znalost platných stavebních předpisů a normativů.

  • Schopnost práce s CAD softwarem (AutoCAD, Revit apod.).

  • Analytické a komunikační schopnosti.

  • Schopnost práce v týmu a samostatně.

Profil kandidáta

  • Projekční činnost TZB – zejména vzduchotechnika a chlazení/vytápění

  • Tvorba projektové dokumentace

  • Technická podpora realizace

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci stabilní mladé společnosti.

  • Zajímavé a rozmanité projekty v oblasti bytové i komerční výstavby.

  • Přátelské pracovní prostředí a podpora kolegů.

  • Konkurenceschopný plat a benefity.

  • Možnost občasné práce z domova

  • Flexibilní pracovní dobu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4793242  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.