Elektromechanik - Teplicko

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Plánování a provádění preventivní údržby zařízení

  • Opravy a seřizování strojů a zařízení, zejména počítačem řízených výrobních linek

  • Diagnostika závad

  • Práce s technickou dokumentací

  • Možnost učit se novým technologiím

  • Přátelský kolektiv

  • Možnost karierního postupu

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektrotechnického/strojírenského oboru

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

  • Základní znalost práce na PC

  • Manuální zručnost, pečlivost

  • Zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k úkolům

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu, případně přesčas - veškerý volný čas, který nám věnujete navíc, dostanete zaplacený

Nabízíme

  • Atraktivní mzdu dle zkušeností + bonusy ( Průměrná mzda od 40 000,-)

  • Příplatky za směnný provoz

  • Příspěvek na stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost profesního růstu

  • Další benefity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4793474  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc