Strategic Purchaser

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte práci v oblasti nákupu, ale neláká vás korporátní prostředí? Máte zkušenosti se strategickým nákupem?

Pak pro vás mám skvělou příležitost – staňte se součástí týmu našeho klienta, kterým je tradiční česká výrobní společnost s přátelským kolektivem!

  • Zajištění kompletní agendy předsériového nákupu v automotive (od poptávání, vyjednávání podmínek, vyhodnocování nabídky až po výběr dodavatele a vyhledávání nových dodavatelů)

  • Příprava veškeré smluvní dokumentace

  • Vyhledávání úspor řešení projektů a změn v oblasti nákupu od poptávky do EOP

  • Hodnocení dodavatelů a zajištění dalších procesů

  • Přenosu požadavků zákazníka na dodavatele

  • Rozvoj sítě dodavatelů

  • Administrace nákupu v SAP

Profil kandidáta

  • Komunikativní Aj, Nj velkou výhodou

  • Zkušenosti z oblasti strategického nákupu

  • Komunikační a vyjednávací schopnosti

  • Znalost MS Office, SAP výhodou

  • Znalost IATF, požadavků na dodavatele a automotive standardů

  • Zkušenosti s komoditou plasty / kovy

Nabízíme

  • 7hodinová pracovní doba

  • Dotované obědy ve vlastní jídelně

  • Zaměstnanecký úročený vklad

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Služební notebook a telefon

  • Týden placeného volna navíc

  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.

  • MultiSport kartu

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4793477  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.