Environmental Manager | velmi atraktivní mzda, roční bonusy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme manažera pro životní prostředí do Karviné!

Budete mít na starosti komunikaci a vyjednávání o životním prostředí související s průmyslem. Je zde velmi atraktivní mzda, dále budete patřit do korporátního týmu, je třeba schopnost umět vyjednávat, odhodlání prosadit si své názory a nasazení. Těšit se můžete na atraktivní mzdu odpovídající vašim zkušenostem, občasné cestování a roční bonusy!

  • Shromažďovat, monitorovat a analyzovat údaje o životním prostředí v průmyslu

  • Zajišťovat dodržování předpisů a norem v oblasti životního prostředí

  • Přispívat k udržitelnosti a snižování dopadu na životní prostředí

  • Účastnit se environmentálních auditů a hodnocení

  • Spolupracovat s týmy a komunikovat s regulačními orgány a komunitními skupinami

  • Využívat technologie pro monitorování a sběr dat o životním prostředí

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru environmentálního inženýrství nebo obdobném oboru

  • Více než 5 let zkušeností na obdobných pozicích

  • Komunikativní angličtina

  • Dobrá znalost předpisů a norem v oblasti životního prostředí a udržitelnosti

  • Zkušenost s nástroji pro sběr a analýzu dat, včetně monitorovacího softwaru

  • Vynikající analytické a problémové řešení schopnosti

  • Silné komunikační a týmové dovednost

Nabízíme

  • Mzda dle zkušeností

  • Pružná pracovní doba

  • 7,5 hodinová pracovní doba

  • Práce na novém projektu

  • Roční bonusy

  • Přátelský kolektiv, stabilní firma, příležitost k růstu a moderní prostředí

  • Notebook

  • Mobilní telefon

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 25 dní dovolené

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4793491  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.