Skladník s VZV - Úžice

Středočeský kraj

Popis pozice

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme skladníka s VZV.

  • aktivní řízení VZV - vykládka a nakládka zboží

  • vyhledávání a přemisťování zboží dle potřeb výroby a logistiky

  • umisťování a zastohování palet

  • identifikace zboží a hlášení jeho poškození

  • převzetí a kontrola dokumentů

  • podílení se na optimalizaci procesu

Profil kandidáta

  • zkušenosti s řízením VZV

  • manuální zručnost

  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a dovednostem.

  • Bonusy a prémie.

  • Příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/den.

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou.

  • 25 dnů dovolené.

  • Možnost osobního růstu a seberealizace.

  • Možnost účastnit se nového projektu.

  • 13. plat

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349