Industrial team leader

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme industrial inženýra, který by chtěl zároveň vést i menší tým kolegů.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Konstrukce (v AutoCADu) a optimalizace montážních linek cca 80 % času: návrh výrobních procesů, hodnocení a optimalizace montážních linek

  • Vedení týmu 3 lidí cca 20 % času

  • Tvorba výrobní dokumentace, alokace materiálu

  • Podpora při náběhu nové výroby ze zahraničí: technická podpora při nákupu strojů a zařízení

Profil kandidáta

  • Praxe z pozice industrial inženýra: znalosti z oblasti štíhlé výroby a průmyslového inženýrství

  • Vzdělání technického směru: Elektrotechnické nebo strojní

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni + znalost německého jazyka na mírně pokročilé úrovni

  • Uživatelská znalost AutoCADu: budete také designovat montážní linky

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené: Načerpej energii a relaxuj

  • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce: Potěš sebe i své příbuzné

  • Roční bonus

  • Příspěvek na dojíždění: Ulehčíme ti cestu do práce

  • Dotované stravování: Protože dobře najíst je základ

  • Body do Cafeterie: Pro příjemné využití volného času

  • Smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová