Technik programování robotů - od 60 000,-

Středočeský kraj

Popis pozice

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme Technik programování robotů.

  • Programování, seřizování a odstraňování problémů pro zařízení od ABB a Kuka - úchopy, svařování, lepení

  • Analýza a optimalizace programů multifunkčních robotů

  • Podílení se na tréninku dalších členů týmu a předávání know-how

  • Spolupráce s výrobním oddělení při řešení problémů

Profil kandidáta

  • Zkušenost s programování CNC (PLC Siemens) zařízení a robotů ABB

  • Zručnost a technické myšlení

  • Komunikativní angličtina velkou výhodou, ale ne podmínkou – máme mezinárodní tým – denní komunikace

  • Pozitivní myšlení a flexibilita

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Bonusy a prémie

  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)

  • Příspěvek na dopravu

  • 25 dní dovolené

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou

  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti

  • Možnost kariérního růstu

  • 13. plat

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4794187  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.