Obchodní manažer | služební automobil i pro soukromé účely

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro společnost BR GROUP, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy, hledám obchodního manažera. Pokud máte rozsáhlé zkušenosti v oblasti obchodu v automobilovém průmyslu a hledáte novou pracovní výzvu, kde můžete uplatnit své obchodní, organizační a vedoucí dovednosti, pak je tato pozice možná právě pro vás!

  • Vedení a koordinace obchodního týmu

  • Zavádění firemních, obchodních strategií do praxe a odpovědnost za jejich uskutečnění

  • Řízení a udržování obchodních vztahů se zákazníky

  • Odpovědnost za získávání nových obchodních kontraktů a za ziskovost obchodního portfolia

  • Plánování a vedení schůzek se zahraničními i tuzemskými klienty

  • Komunikace s obchodními partnery v anglickém jazyce

  • Reportování vedení společnosti

  • Občasné služební cesty

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání, nejlépe ve strojírenství

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

  • Minimálně 5 let zkušeností ve výrobní společnosti zaměřené na automotive průmysl

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

  • Reprezentativní vystupování, důslednost, časová flexibilita

  • Ochota cestovat – tuzemské i zahraniční služební cesty

Nabízíme

  • Perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost

  • Služební automobil i pro soukromé účely, firemní notebook je samozřejmostí

  • Individuální jednání o nástupní mzdě dle vašich zkušeností

  • Flexibilní pracovní doba

  • E-Stravenky

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4794479  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.