Technologický garant - Pardubice, Jihlava

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který poskytuje IT služby (cloudové systémy, IT infrastruktura, digitalizace průmyslu, bezpečnost, umělé inteligence a další) pro velké hráče na trhu hledáme zkušeného kolegu na pozici Technický garant (ICT).

Budete komunikační osobou mezi klientem a vývojem.

  • Technická podpora obchodnímu oddělení

  • Zastřešování technických požadavků klienta, návrh řešení až po schválení finální podoby produktu/služby

  • Tvorba technických podkladů (nabídky, smlouvy) v rámci obchodních aktivit

  • Komunikace s klienty v rámci technických požadavků, možnosti dalšího prodeje u stávajících klientů (nové verze, nové řešení apod.)

Profil kandidáta

  • Praxe v oblasti ICT na technické pozici

  • Odborná znalost infrastrukturních nebo aplikačních řešení

  • Zkušenost v jednání se zákazníky nebo obchodními partnery

  • ŘP B- aktivní řidič

  • AJ- pasivní znalost

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromému využití

  • 5 týdnů dovolené, volno při pracovních výročích

  • Cafeterie – příspěvek 12.000 Kč/rok

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní a společenské akce

  • Jazykové vzdělávání a osobní rozvoj

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4794708  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.