Síťový specialista (L3)

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro našeho klienta, který poskytuje IT služby středním a velkým společnostem, hledáme zapáleného kolegu na pozici Networking specialist, který se rád rozvíjí v IT světě a nebojí se komunikovat se zákazníky.

Technologie, které společnost využívá: HPE (Aruba), Cisco, Fortinet

Onsite v Pardubicích nebo Smiřicích.

  • Implementační práce v rámci projektů L2/L3 support

  • Školení IT administrátorů i koncových uživatelů

  • Spolupráce s obchodním oddělením/presales

  • Příprava dokumentace

  • Vzdálená podpora zákazníkům a řešení incident

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky

  • Zkušenost s HPE (Aruba), Cisco, Fortinet- na úrovni implementace a správy je nutná

  • ŘP sk. B-aktivní řidič

  • Anglický jazyk B2

  • Ochota rozvíjet se v oboru, zájem o moderní technologie

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromému využití

  • 5 týdnů dovolené, volno při pracovních výročích

  • Cafeterie – příspěvek 12.000 Kč/rok

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní a společenské akce

  • Jazykové vzdělávání a osobní rozvoj

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4794709  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.